Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Запчастини на плуги

Уточнити пошук

540 грн.

540 грн.

490 грн.

490 грн.

47 грн.

47 грн.

375 грн.

375 грн.

375 грн.

375 грн.

620 грн.

620 грн.

630 грн.

630 грн.

226 грн.

226 грн.

2760 грн.

2760 грн.

2760 грн.

2760 грн.

450 грн.

450 грн.

450 грн.

450 грн.

450 грн.

450 грн.

95 грн.

95 грн.

78 грн.

78 грн.
Показано 1 по 15 з 51 (Всього сторінок 4)

Запчастини на плуги

Купити запчастини на плуг в Україні можна в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» за вигідною ціною. У каталозі представлені наявні в продажу моделі з описом і фото. Ми продаємо деталі, виготовлені відомими вітчизняними та європейськими компаніями.

Запчастини на плуг за ціною від виробника

Плуг призначений для підняття цілини, оранки та обробки щільною грунту. Він складається з основних і допоміжних частин. До перших відносяться корпус з різними елементами, дискової ніж і предлужнікі, до другої - підвіска, колесо опорне з гвинтом, рама. Для процедури борованія конструкція передбачає спеціальний причіп для установки борін.

Залежно від моделі плуга він може комплектуватися полувінтовие, культурним або гвинтовим корпусом.

Основні елементи конструкції можуть зношуватися через довго терміну служби або деформуватися. Несприятливі погодні умови, збільшені навантаження, недотримання правил експлуатації, погана регулювання з'єднань - все це негативно позначається на цілісності запчастин на плуг мотоблока. Їх потрібно замінити на нові.

До основних ознак несправностей запчастин на плуг мотоблока відносять:

  • різна глибина ходу корпусів;
  • осипання стінки борозни;
  • сильне заглиблення навісного плуга;
  • розгойдування конструкції під час роботи;
  • збір пожнивних залишків на стійці предплужника;
  • занос знаряддя та інші.

Ми продаємо передплужники, зуби борони, лемеші, черевики, осі маточини та інші запчастини на плуг до мотоблока. Вироби виготовлені з антикорозійних металевих сплавів. Вони витримують механічне, хімічне і атмосферний вплив, вологу, підвищені навантаження.

На всі деталі надається гарантія якості. У нас ви можете купити в Україні деталі з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста.

У нашому каталозі можна знайти різноманітні запчастини на плуг, наприклад, кілька видів лемешів. Всі комплектуючі виготовлені або з борованої стали, або зі сталі марки 65 зі спеціальною наплавленої на кромку смугою. Є на плуг запчастини долотоподібні і трапецієподібні.

Посилені лемеші з долотом відрізняються великим ресурсом. Коли кромка запчастини плуга затупляется, долото перевертають на 180 градусів. Гостра частина продовжує обробляти землю.

Так як ріжучі елементи часто контактують з землею, в якій багато абразивних частинок, вони швидко зношуються. Придбати запчастини на плуг за доступною ціною можна у нас на сайті.

У каталозі можна замовити і купити запчастини на плуг ПНЧС 01-702, в тому числі лемеша виробництва Велес-Агро. Вага елемента становить 4,52 кг. Для кріплення призначене три отвори.

Крім того, на сайті можна купити запчастини для плугів ПЛН-5.35 і ПЛВ-3.35. Це навісні агрегати з передплужниками, агрегатується з тракторами ДТ-75, Т-150 і ДТ-75М.

У каталозі можна знайти і купити запчастини до плугів з трьома і п'ятьма корпусами. Комплектуючі для плуга розраховані на роботу з важкими і середніми видами грунтів з питомим опором в 0,09 мПа. Глибина обробки складає до 30 см.

Наша компанія пропонує купити запчастини до плуга, які забезпечать комфортну роботу на поле. Агрегат не носитиме з боку в бік, а борозна вийде рівною. Продаж запчастин на плуг здійснюється в Україні.


x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин