Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Запчастини на польський обприскувач

Уточнити пошук

11 грн.

11 грн.

6 грн.

6 грн.

15 грн.

15 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

15 грн.

15 грн.

15 грн.

15 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

15 грн.

15 грн.

6 грн.

6 грн.

6 грн.

6 грн.

4400 грн.

4400 грн.

18 грн.

18 грн.

25 грн.

25 грн.
Показано 1 по 15 з 63 (Всього сторінок 5)

Запчастини на польський обприскувач

 

Купити в Україні запчастини до обприскувачів за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ». У продажу представлені різноманітні деталі з фото і технічним описом.

Широкий асортимент

 

Обприскувач є спеціальний пристрій, призначений для обробки рослин хімічними розчинами для боротьби з різними хворобами і шкідниками. У с / г галузі вони можуть бути самохідні, навісні або причіпні. Для всіх моделей ми продаємо необхідні деталі. У нас ви також можете замовити запчастини до садових обприскувачів.

В інтернет-магазині представлена продукція, виготовлена відомими вітчизняними та європейськими виробниками. Ми продаємо запасні частини до універсальних та спеціальних пристроїв нафтового або вентиляторного виду. При виборі деталей звертайте увагу на модель устаткування і тип робіт.

У нас ви можете замовити розпилювачі, насоси, шланги, ущільнювальні кільця, фільтри та інші елементи. Запчастини для обприскувача виготовляють з високоміцного пластика, який витримує біологічне і хімічний вплив, луги, отруйні речовини. Матеріал водонепроникний, переносить перепади температури і будь-які погодні умови. Конструкції акуратно зроблені, забезпечують відмінну герметичність, що перешкоджає просочуванню рідин. Використання нашої продукції гарантує ефективну обробку с / г угідь будь-якої площі, що гарантує високий захист врожаю від шкідників, бур'янів і різних хвороб.

Ми продаємо запчастини до обприскувача різних видів з швидкою доставкою в Львів, Дніпро, Київ, Харків, Одесу та інші міста. У нас можна замовити деталі в потрібній кількості. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами на вигідних умовах.

 

 


x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин