Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Запчастини на культиватор КПС-4

95 грн.

95 грн.

105 грн.

105 грн.

145 грн.

145 грн.

115 грн.

115 грн.

155 грн.

155 грн.

215 грн.

215 грн.

255 грн.

255 грн.

160 грн.

160 грн.

30 грн.

30 грн.

38 грн.

38 грн.

450 грн.

450 грн.

140 грн.

140 грн.

60 грн.

60 грн.

55 грн.

55 грн.

780 грн.

780 грн.
Показано 1 по 15 з 26 (Всього сторінок 2)

Запчастини до культиваторів КПС-4

Купити запчастини до культиваторів КПС-4 в Україні ви можете в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» за вигідною ціною. У розділі представлені наявні в продажу деталі з докладним описом і фото.

Особливості запчастин на культиватор КПС-4

КПС-4 представляє собою універсальний культиватор, призначений для суцільного поверхневого обробітку різних типів грунтів, підготовки землі для посіву різних с / г культур і внесення добрив. Установки кріпляться на трактора з тягою до 1,4 тонн.

Пристрій складається з плоскою звареної рами, опорних пневматичних коліс, гідравлічної системи та інших елементів. Воно комплектується стрілчастими лапами, захоплення яких становить 27-33 см.

У нашій компанії ви можете купити запчастини на культиватор КПС-4,2 в Україні з вигодою. Ми продаємо стрілчасті лапи, стійки, кронштейни, пружини амортизатора і інші деталі. Вироби виготовлені з високоякісного металу, деякі моделі мають наплавку сормайтом.

До основних переваг наших запчастин на культиватор КПС-4 відносять:

  • підвищена міцність і зносостійкість;
  • антикорозійні властивості;
  • вологостійкість;
  • довговічність;
  • стійкість до механічного впливу;
  • стійкість до ультрафіолету, температурних перепадів, осіданням і іншим погодних явищ;
  • термостійкість;
  • стійкість до біологічного і хімічного впливу, лугів.

У нас ви можете замовити деталі на пристрій навісного та причіпного виду. Продукція виготовлена відомими вітчизняними та європейськими виробниками. На всі вироби ми надаємо гарантію якості. У нас діє доставка в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші міста, населені пункти. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами, підприємствами на вигідних умовах.

Причіпний агрегат (Паровий Швидкісний) чіпляється до тракторів МТЗ-80 і МТЗ-82 Беларус. Захватна ширина обладнання дорівнює 4 метрам. Запчастини на культиватор КПС-4 потребують регулярного обслуговування і очищення від бруду. Особливу увагу варто приділити гідравліки і гряділях з підйомно-нажімнимі штангами.

У нашому каталозі можна вибрати і купити запчастини на культиватор КПС-4 причіпного і навісного типу. Швидкість пересування агрегатів під час робіт - 12 км / ч.

Запчастини до культиватора КПС-4 придатні для використання практично у всіх кліматичних зонах на різних типах грунтів. Роботи проводяться на рівних або структурних поверхнях вологістю в діапазоні 8-28%. Устаткування впорається з землею твердістю від 0,4 до 1,6 мПа. Виняток становлять ґрунти, які піддаються вітрової ерозії.Запчастини для культиватора КПС включають і додаткову комплектацію для навісу борін (чотири- або пятізубчатим, роторних).

У каталозі також представлені довгі і короткі гряди з посиленими планками, товщина яких становить 14 мм.


x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин