+38 096 978 31 36 +38 050 081 25 26
З питань запчастин до тракторів
↓ ↓ ↓
+38 050 393 80 69
← З питань запчастин до тракторів
Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00
  • Поздовжня тяга ЮМЗ (задньої навішування) 45-4605030

Поздовжня тяга ЮМЗ (задньої навішування) 45-4605030

Нашли дешевле?
2700 грн.

  • Артикул: 45-4605030
  • Модель: Продольная тяга ЮМЗ (задней навески)
  • Наявність: В наявності

У механізмі навішування трактора ЮМЗ передбачено три точки, до яких можна приєднувати навісні та причіпні пристрої. Нижніми точками приєднання є поздовжні тяги, а верхньою - центральний гвинт, що регулюється. Поздовжня тяга механізму навішування ЮМЗ є товстою металевою планкою з шарнірами на обох кінцях. Передніми шарнірами поздовжні тяги одягаються на вісь навішування, встановлену в припливах картера заднього моста. Задні шарніри служать для навішування навісних машин та знарядь або приєднання поперечки у разі роботи трактора з причіпними пристроями. Поздовжні тяги навішування ЮМЗ пов'язані з важелями поворотного валу навішування за допомогою вертикальних регульованих розкосів. Поперечне переміщення поздовжніх тяг обмежується стяжками. Для приєднання вертикальних розкосів та стяжок у поздовжніх тягах виконані отвори.

Чому доводиться змінювати поздовжню тягу навішення ЮМЗ?

Поздовжня тяга механізму навішування ЮМЗ під час роботи з важкими причіпними та навісними машинами витримує великі навантаження. Через це нерідко виникають такі несправності:

  • деформації;
  • тріщини;
  • знос шарнірів.

З появою таких дефектів поздовжню тягу доводиться змінювати. Якщо у вас виникла така необхідність, то купити недорого подовжню тягу механізму навішування ЮМЗ ви зможете у нашому інтернет-магазині, каталожний номер 45-4605030 СБ

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Рекомендовані товари
x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин