Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Розпилювачі Agroplast

12 грн.

12 грн.

12 грн.

12 грн.

12 грн.

12 грн.

60 грн.

60 грн.

60 грн.

60 грн.

60 грн.

60 грн.
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Розпилювачі Agroplast

Купити розпилювачі на обприскувач в Україні недорого ви можете в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ». У каталозі представлені різноманітні моделі, що відрізняються формою і кольором. На всі види продукції надані фото, точні описи і ціни.

Особливості колекції від Агропласт

Компанія Agroplast пропонує розпилювач для обприскувача щілинного і інжекторного типу. Продукція відомого польського бренду виготовлена з полімерів високої якості. Залежно від моделі пристрій може спричиняти великі і малі краплі, рівномірно розсіювати їх по рослині навіть при посиленому вітрі (до 8 м / с).

Розпилювач форсунки обприскувача виробництва Польщі ідеально підходить для захисту рослин і їх кореневої системи від шкідників і хвороб. Його використовують при обробці малих і великих с / г угідь, городів.

У продажу є розпилювач для садового обприскувача, що відрізняється більш компактними розмірами. До основних переваг продукції Agroplast відносять:

  • стійкість до біологічних, хімічних речовин і лугів;
  • підвищена міцність і стійкість до механічних пошкоджень
  • довгий термін служби;
  • зручність в експлуатації, нескладний монтаж
  • універсальність (підходить для боротьби з бур'янами, шкідниками, комахами, різними хворобами);
  • ефективне і рівномірне розпилення, точне дозування завдяки надійному регулятору тиску;
  • атмосферостойкость (виріб переносить перепади температури, ультрафіолет, опади).

На сайті ви можете замовити польський регулятор тиску на обприскувач з манометром. При виборі деталей враховуйте тип обприскують апарату і модель розпилювача, який може бути інжекторним або універсальним. Ми доставляємо замовлення в Львів, Дніпро, Київ, Харків, Одесу. На всі моделі розпилювача форсунки обприскувача ми надаємо гарантію якості.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин