Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Мембрани для форсунок

6 грн.

6 грн.

6 грн.

6 грн.

6 грн.

6 грн.
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Мембрани для форсунок

Купити в Україні мембрани для форсунок можна в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» за вигідною ціною. У продажу деталі для різних моделей розпилювачів. На кожен товар надані фото та опис.

Особливості мембран для форсунок

Сільськогосподарські культури потребують правильного догляду. Їх необхідно регулярно поливати, обробляти з метою захисту від шкідників, хвороб і бур'янів. Для цього використовують спеціальні обприскувачі, що складаються з мембрани, форсунки, шланга і інших елементів. Тільки якісні деталі продовжують термін служби пристрою і підвищують ефективність робочого процесу. Через своїх технічних особливостей дрібні елементи можуть деформуватися, зношуватися, що загрожує поломкою обприскувача. У нашій компанії продаються запчастини та мембрани для форсунок від вітчизняних і європейських виробників. У колекції представлені надійні деталі для польських насосів.

Вироби виготовлені з високоякісних полімерів. На сайті також продаються металеві моделі, що володіють антикорозійними властивостями. До основних переваг нашої продукції відносять:

  • міцність і підвищена стійкість до механічного впливу;
  • довгий термін служби;
  • простота монтажу;
  • стійкість до механічної і хімічної дії, лужним складом;
  • вологостійкість;
  • атмосферостойкость (вироби витримують температурні перепади, ультрафіолет);
  • універсальність (мембрани підходять для більшості моделей форсунок і насосів).

Деталі щільно прилягають до форсунки, забезпечуючи хорошу герметичність.

У розділі представлені мембрани для форсунок різних моделей. У нас ви можете купити деталі для розпилювачів вітчизняного та імпортного виробництва. Ми співпрацюємо з декількома транспортними компаніями, які доставляють замовлення в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро та інші міста.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин