Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Комплектуючі для внесення КАС

11 грн.

11 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

15 грн.

15 грн.

15 грн.

15 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

55 грн.

18 грн.

18 грн.

25 грн.

25 грн.
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Комплектуючі для внесення КАС

Купити в Україні обладнання для внесення КАС ви можете в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» за доступною ціною. У розділі представлені наявні в продажу деталі з фото і детальним описом. У нас ви можете замовити продукцію вітчизняного та імпортного виробництва.

Внесення КАС: техніка та комплектуючі

Бур'яни, шкідники у вигляді комах і гризунів, хвороби кореневої і стеблової систем - все це негативно позначається на якості врожаю. У боротьбі з ними використовують КАС - рідкі азотні добрива, які надають пролонговано вплив на рослини, живлять їх. Складами обробляють різні с / г культури.

Розпилювачі для внесення КАС з обприскують пристроями дозволяють обробити великі і малі ділянки землі. Вони оснащені регулятором тиску, який дозволяє подавати рідини під потрібним напором. На обладнання також можуть бути встановлені дозатори, відсікачі і інші елементи. Вони не тільки підвищують зручність у використанні та забезпечують безпеку - завдяки ним ємності завжди герметичні і не становлять загрози для здоров'я людини.

При обробці великих площ використовують для внесення КАС подовжувальні шланги. Вони виготовлені з якісного каучуку або полімерів. Вироби відрізняються підвищеними експлуатаційними можливостями, переносять механічне та хімічний вплив, добре гнуться.

У нашій компанії ви можете замовити різне обладнання, запасні частини, форсунки для внесення КАС. Продукція відрізняється високою якістю, надійністю, довгим терміном служби. Вона переносить вплив всіх хімічних складів, в тому числі лужних і отруйних.

У нас ви можете придбати техніку і деталі для КАС в будь-якій кількості. Ми здійснюємо доставку до Харкова, Києва, Львова, Дніпро, Одесу та інші міста.

Добрива для сільського господарства використовують цілий рік, тому багато хто цікавиться покупкою комплектуючого для внесення КАС. До покупки необхідно підходити максимально уважно, враховуючи навіть найнезначніші характеристики, від яких залежить якість самої процедури. Виробники створюють різну техніку для внесення КАС, і відмінністю тут є не тільки її вартість. Розкидати карбамідно-аміачну суміш повинна тільки спеціально призначена для цього техніка, яка повністю відповідає всім вимогам.

Різновиди обладнання для внесення КАС

Процедура внесення добрив на грунт вимагає уважного підходу не тільки до вибору КАС, а й до обладнання, через яке воно буде вноситися. Існує кілька різновидів обладнань, які підбираються залежно від мети: 

  • Середні краплі - короткий ковпак.
  • Великі краплі - розпилювач.
  • Внесення хімікатів під корінь - аплікатор.

При виборі того чи іншого обладнання, необхідно обов'язково звертатися за допомогою до консультантів, які дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зорієнтуватися в правильності вибору. Від вибору техніки залежить не тільки швидкість внесення хімікатів і кінцевий результат, але ще і витрата. Асортимент сучасної техніки дозволяє зробити правильний вибір, гарантуючи собі швидку і безперебійну роботу на поле.

Машини для КАС

Для обробки великих земельних ділянок на полях використовуються спеціальні машини, які в мінімальні терміни зможуть швидко поширити отрути по всій потрібної території. Виробники створюють великий вибір транспорту для розподілу добрив, які діляться за наступними критеріями: 

  • Транспортування отрут.
  • Розподіл на грунті.
  • Використання органічних і неорганічних добрив.
  • Обсяг вміщається рідини.

Принцип розпилення добрив.

Готова техніка володіє всім необхідним комплектуючих, тому дозволяє легко і швидко застосовувати її за призначенням. Правильно побудований механізм розпилення КАС дозволяє економити отрути або добрива, виключаючи можливість їх нецільового використання. Попередньо необхідно проконсультуватися з фахівцем, розповісти про основні цілі покупки даної техніки і підібрати підходящий варіант. Вартість сільськогосподарської техніки висока, тому до покупки потрібно підходити відповідально і усвідомлено.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин