Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Ковпачки на розпилювачі, відсікачі

15 грн.

15 грн.

15 грн.

15 грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Ковпачки на розпилювачі, відсікачі

Купити в Україні ковпачки та відсікачі на розприскувачі можна в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» за вигідною ціною. У каталозі представлені наявні в продажу моделі з фото і технічними характеристиками. Ми продаємо продукцію відомих вітчизняних та європейських брендів.

Особливості ковпачків і відсікачів на обприскувач

Сільськогосподарські угіддя потребують догляду і обробці спеціальними засобами з метою захисту від шкідників, бур'янів, різних хвороб. Застосовуються різні хімічні склади, які містять в спеціальних обприскують пристроях. Вони в свою чергу складаються з ємності для рідини, шланга, мембран, форсунки (розпилювача), фільтра та інших елементів. Після використання апарат відключають за допомогою відсікача на обприскувач і закривають ковпачком. Вироби дозволяють тримати агрегат закритим, запобігають виливання рідини при перекиданні. Відсікач складається з корпусу, штуцери, призначеного для подачі рідини, мембранного клапана, плунжера і інших елементів.

Осікачі на розприскувачі та ковпачки виготовлені з полімеру високої якості. Вироби відрізняються підвищеними експлуатаційними можливостями, довго служать. До їх основних переваг відносять:

  • якісне виготовлення;

  • вологостійкість;

  • підвищена міцність і стійкість до механічного впливу;

  • біо- та хімічна стійкість;

  • простий монтаж;

  • забезпечення гарної герметичності розпирскуватися пристрої;

  • зручність в експлуатації.

Деталі переносять будь-які погодні умови, ультрафіолет, температурні перепади.

Купити додаткові елементи для обприскують обладнання ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою в Львів, Дніпро, Київ, Одесу, Харків та інші міста.x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин