Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Клапана для відсікачів

15 грн.

15 грн.

15 грн.

15 грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Клапана для відсікачів

Купити в Україні клапана для відсікачів і форсунок можна в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» за вигідною ціною і з швидкою доставкою. У каталозі представлені наявні в продажу деталі з фото і технічним описом. У нас ви можете придбати продукцію вітчизняного та імпортного виробництва.

Особливості клапанів для відсікачів

Сільськогосподарські угіддя періодично обробляють різними засобами, що запобігають ріст бур'янів, поява шкідників і хвороб на культурах. Для обприскування використовують спеціальні пристрої. Для регулювання потоку рідини, почала або припинення її подачі передбачені спеціальні клапани-відсікачі. Для закриття апарату також використовують спеціальні ковпачки.

Клапани для відсікачів і форсунок (розпилювачів) виготовлені з високоякісного пластику. Вироби витримують зіткнення з отруйними речовинами і різними хімічними, лужними рідинами. До їх основних переваг відносять:

  • зручність у використанні завдяки особливій конструкції;

  • підвищена міцність, стійкість до механічного впливу;

  • забезпечення герметичності, що перешкоджає виливання або просочуванню рідини;

  • атмосферостойкость (елементи переносять температурні перепади, ультрафіолет);

  • довгий термін служби.

У нашому інтернет-магазині продаються різні моделі клапанів. Вони підходять для універсальних, інжекторних, багатосекційних та інших видів розприскувачі. В асортименті представлені моделі в декількох відтінках. У нас ви можете замовити потрібну кількість запасних частин з доставкою в Львів, Харків, Київ, Дніпро, Одесу та інші міста. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами на вигідних умовах, надаємо гарантію якості на всі види товару.x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин