Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Запчастини на лущильник ЛДГ-10

470 грн.

470 грн.

500 грн.

500 грн.

200 грн.

200 грн.

35 грн.

35 грн.

450 грн.

450 грн.

220 грн.

220 грн.

65 грн.

65 грн.

10 грн.

10 грн.

95 грн.

95 грн.
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Запчастини до дискового лущильником ЛДГ-10 

Купити в Україні запчастини до дискового лущильником ЛДГ-10 недорого ви можете в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ». У каталозі ви знайдете наявні в продажу моделі з технічним описом, фото і ціною. Ми продаємо вироби, виготовлені відомими вітчизняними та європейськими заводами-виробниками, і надаємо гарантію на всю лінійку продукції.

Особливості запчастин до дискового лущильником ЛДГ-10

Система ЛДГ-10 відрізняється від інших варіантів. Вона являє собою агрегат для обробітку землі на глибині до 18 см. Ширина захвату становить 25 см. Пристрій працює завдяки ріжучим інструментам - дискам. Деякі моделі можна доповнювати Гребнеобразователь.

Пристрій складається з рами з двома пневматичними колесами, 8-ми дискових батарей, рамки яких прикріплені штангою і Знижувач до брусів, що спирається на каретки. Останні складаються з коліс, бруса і гідроциліндра, оснащеного регулювальним гвинтом.

Особлива конструкція агрегату дозволяє розробляти задерневшій шмат, обробляти щільні грунту з різним механічним складом, розбивати земляні брили і подрібнювати післяжнивні залишки.

Деталі й з'єднання через складні умови експлуатації, ударів об земляні грудки можуть деформуватися, зноситися. Несвоєчасна заміна зламаних елементів знижує якість і продуктивність робочого процесу, через що надалі виникнуть проблеми з врожайністю, що спричинить за собою збитки підприємства.

Наша компанія продає якісні запчастини до дискового лущильником ЛДГ-10 з підвищеними експлуатаційними можливостями. До основних переваг продукції відносять:

 • підвищена вологостійкість;
 • антикорозійні властивості;
 • підвищена міцність;
 • стійкість до механічного впливу і ударам;
 • довгий термін служби;
 • стійкість до хімічного впливу, атмосферних явищ.

Ми здійснюємо доставку деталей в Львів, Одесу, Київ, Харків, Дніпро та інші міста.

У каталозі представлені запчастини на лущильник ЛДГ-10:

 •       сферичні борованої євродиски з зносостійкого кромкою (глибина проникнення в грунт становить до 10 см);
 •       втулки і гайки;
 •       корпус і кришки корпусу підшипника;
 •       резино-армовані манжети;
 •       довга і коротка осі;
 •       шпульки.

На лущильник ЛДГ-10 запчастини дозволяють регулювати ступінь обробки грунту і легко переводити агрегат в транспортувальне стан. Наприклад, змінюючи стиснення притискної пружини, можна налаштувати рівномірність глибини розпушування для кожної батареї. А рівномірність заглиблення окремих дисків регулюється за допомогою гвинтового механізму понижувача.

Гідроциліндр відповідає за установку лущильника ЛДГ-10 і запчастин на нього в транспортне положення. Якщо агрегат буде транспортуватися на далеку відстань по вузькій дорозі, його трансформують в режим далекого транспорту.

У нашому каталозі можна замовити і купити запчастини на ЛДГ-10, який агрегатується з тракторами класу 3. Ширина захоплення установки при куті атаки в 35 градусів становить 11 метрів. У такому режимі обробляється до 11 га / год на швидкості 10 км / ч.

На сайті також можна купити дискові запчастини на ЛДГ-10. Діаметр лез становить 450 мм.

 

 


x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин