Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Диски на борони БДВП / БГР / ПД

760 грн.

760 грн.

770 грн.

770 грн.

760 грн.

760 грн.

770 грн.

770 грн.

760 грн.

760 грн.

1050 грн.

1050 грн.

990 грн.

990 грн.

380 грн.

380 грн.
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Диски на борони БДВП / БГР / ПД 

В інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» продаються диски на борони БДВП / БГР / ПД за доступною ціною. У каталозі представлені наявні в продажу моделі з фото і технічними характеристиками. У нас ви можете купити в Україні деталі для всіх моделей борін.

Особливості дисків на борони БДВП / БГР / ПД 

Процедура борованія необхідна для подальшої обробки грунту перед посадкою зернових, кукурудзяних та інших с / г культур. Вона дозволяє розбити земляні грудки, вирівняти поверхню, тим самим поліпшити показники якості грунту. Ефективність роботи залежить від дисків на борони. До основних функцій пристрою входять:

  • розбивка пластів і грудок землі;
  • розпушування грунту;
  • зріз і подрібнення бур'янів.

Вони можуть бути з гладкими або зубчастими краями. Вироби відрізняються формою, товщиною, розмірами і функціональністю. При виборі моделі враховують серію зернозбирального комбайна і тип земельних робіт.

Наша компанія має в своєму розпорядженні широким асортиментом запчастин для дисків на борони БДВП / БГР / ПД. Продукція від відомих вітчизняних і європейських брендів відрізняється підвищеною міцністю, антикорозійними властивостями. Вона виготовлена з особливих металевих сплавів, які роблять вироби більш стійкими до механічного, хімічного, термічного і атмосферного впливу, вологи, підвищеним навантаженням. Деталі довго служать, зберігаючи початкові технічні характеристики. Вони не деформуються, не іржавіють, не гнуться. Наша продукція значно підвищить якість і ефективність земельних робіт.

На сайті ви можете замовити потрібну кількість запасних частин з доставкою в Львів, Київ, Одесу, Дніпро, Харків та інші міста. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами на вигідних умовах. Отримайте більш детальну інформацію у нашого онлайн-помічника.

 АГ / УДА

Диск борони АГ / УДА кріпиться болтом М10х40. Ми пропонуємо вироби одеського концерну "ВЕЛЕС-АГРО". Вони виготовлені з борованої стали. Конструкція - ромашка з гострими прорізами на кромці. Кількість пелюсток - 10 шт. Зовнішній діаметр кола становить 650 мм, тоді як внутрішній - 62 мм. Кількість кріпильних отворів - 8 шт. Товщина металу - 0,6 см.

БДТ

Також у нас можна купити диск борони БДТ. Напівпричіпна дискова борона оснащується V-подібними батареями з зубчастими лезами для більш глибокої обробки грунту з проникненням до 25 см. Діаметр виробів становить 40-50 см.

В асортименті є сферичні модифікації для БДТ-7 і БДТ-3.

ДМТ

Диск від борони ДМТ (Деметра) може мати ромашковідную або сферичну форму. Він виготовляється з борсодержащих стали. В результаті виходить виріб з однорідною поверхнею без задирок і вм'ятин. 

Твердість лез становить 52 HRC. Деталі не бояться високоабразивних грунтів. Вони добре поглинають удари без деформацій поверхні. Самозатачивающиеся кромки в процесі роботи стають ще гостріше.

Краснянка

Асортимент виробів на борони Краснянка представлений ромашковіднимі і гладкими лезами діаметром 71 см. У нас можна купити бу і нові вироби вітчизняного заводу "ВЕЛЕС-АГРО". Товар зроблений зі сталі маркування 65Г. Товщина металу становить 0,8 см. Кріпиться комплектує болтом з квадратом 41 мм. Вага одного диска - 24 кг.

ЛДГ

Лущильник ЛДГ оснащується гладкими круглыми лезами діаметром 450 мм. Вістря проникає в грунт на глибину 4-10 см. Головне призначення агрегату - поверхнева обробка грунту з великими поживними залишками.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин