Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

БДТ-7 ЗАПЧАСТИНИ

1100 грн.

1100 грн.

1250 грн.

1250 грн.

170 грн.

170 грн.

85 грн.

85 грн.

1200 грн.

1200 грн.

1100 грн.

1100 грн.

1100 грн.

1100 грн.

380 грн.

380 грн.

105 грн.

105 грн.

155 грн.

155 грн.

20 грн.

20 грн.

170 грн.

170 грн.

1100 грн.

1100 грн.

150 грн.

150 грн.

160 грн.

160 грн.
Показано 1 по 15 з 15 (Всього сторінок 1)

Запчастини до борони дискової БДТ-7

Купити в Україні запчастини до борони дискової БДТ-7 за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ». Широкий асортимент деталей, швидка обробка і відправка замовлень, цінова доступність, надання гарантії якості на продукцію - основні наші переваги. У каталозі ви можете ознайомитися з наявними у продажу виробами по фото, дізнатися їх характеристики.


Особливості запчастин до борони дискової БДТ-7 

БДТ-7 являє собою складну систему, призначену для усунення земельних пластів і брил після оранки цілини або обробки важкої грунту. Її використовують для догляду за пасовищами і луками, а також після збирання врожаю різних с / г культур. Установка оснащена ріжучими інструментами у вигляді гладких або зубчастих дисків, що відрізняються розмірами і товщиною. Вони дозволяють розпушити і вирівняти грунт, усунути бур'яни. Важка борона підходить для різних моделей тракторів.

Через корозію металу, неправильного регулювання, недотримання правил експлуатації, складні погодні умови, сильних ударів важливі елементи можуть деформуватися, що негативно позначиться на робочому процесі. Вони підлягають негайній заміні.

До основних ознак несправностей запчастин до борони дискової БДТ-7 відносять:

  • погана регулювання з'єднань (великі або занадто маленькі зазори)
  • різна глибина занурення дисків;
  • деформація ріжучих інструментів;
  • знос підшипників;
  • дисфункція дискової батареї;
  • заїдає диск і інші.

Замовити запчастини до борони дискової БДТ-7 можна в нашій компанії. Ми продаємо стійки, упори, осі батарей, підшипники і інші деталі з доставкою в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро. Продукція виготовлена з високоякісних металевих сплавів, тому вона довго служить, переносить механічний, хімічне і атмосферний вплив.

 У нас можна швидко і недорого купити запчастини на БДТ-7. Ця важка борона агрегатується з тракторами Т-150, К-701 і Т-150K.

Переваги борони "Зірка" 

Ефективна грунтообробна установка стала черговою розробкою Алтайського науково-дослідного інституту машинобудування. Хлібороби знають її під назвою "Зірка". І дійсно, ні сама борона в цілому, ні запчастини на БДТ-7 "зоряно" не бояться надмірно вологих і сильно злежалих поверхонь.

Техніка готує якісне насіннєве ложе і ефективно закладає будь добрива, змішуючи їх з грунтом. Від інших вітчизняних моделей, агрегат відрізняється змінним кутом атаки кожної з батарей.

Наш асортимент 

У нашому каталозі представлені для БДТ-7 запчастини:

  •       Ромашкові і сферичні диски. Ці запчастини на БДТ-7 виконані з надміцного сталевого сплаву марки 65. Якісно відлита кромка з додатковим наплавленням бору НЕ тупиться під час контакту з грунтом. Саме тому диск ефективно справляється з розпушуванням і вирівнюванням ґрунту.
  •       Підшипники і елементи для установки підшипників.
  •       Манжети і гайки.
  •       Осі батарей і стійки.

Всі запчастини до БДТ-7 легко знімаються, тому ви з легкістю зможете їх замінити.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин