Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Запчастини до культиватора КПЕ

390 грн.

390 грн.

290 грн.

290 грн.

730 грн.

730 грн.
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Запчастини до культиватора КПЕ

Купити в Україні запчастини до культиватора КПЕ за доступною ціною можна в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ». У каталозі ви можете побачити наявні в продажу деталі з фото і описом. У колекції представлена продукція, виготовлена провідними вітчизняними та європейськими компаніями.

Особливості запчастин до культиватора КПЕ

КПЕ є протиерозійне с / г встаткування, яке використовують при передпосівної і основного обробітку земель із збереженням стерні і пожнивних залишків на поверхні до 50%. Ширина захвату становить 3,8 м. Плоскорез має складну систему, що складається з рами зі стрілчастими лапами, гідроциліндра, зчіпки і інших елементів. Пристрій призначений для тракторів ДТ-75мл, Т-150, ДТ75М і інших моделей.

На нашому сайті ви можете замовити лапи з наплавленням САРМАЙТ, стійки, амортизатори та інші запчастини до культиватора КПЕ. Продукція виготовлена з високоякісних сплавів металу, тому відрізняється підвищеними експлуатаційними характеристиками. До її основних переваг відносять:

  • підвищена міцність, стійкість до механічного впливу, навантажень, ударів;

  • біо- та хімічна стійкість;

  • довгий термін служби;

  • зручність в експлуатації;

  • атмосферостойкость (вироби переносять перепади температури, опади, УФ);

  • антикорозійні властивості;

  • вологостійкість;

  • термічна стійкість.

На всі вироби ми надаємо гарантію якості. У нас ви можете придбати запчастини до культиватора КПЕ в потрібній кількості. Ми співпрацюємо з декількома логістичними компаніями, які швидко доставляють замовлення в Київ, Харків, Львів, Одесу, Дніпро та інші міста. У нас замовляють деталі не тільки фізичні особи, а й с / г, транспортні та інші підприємства. Вибираючи нашу продукцію, ви продовжуєте термін служби техніки.x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин