Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Жатка. Похила камера СК-5М-1

1600 грн.

1600 грн.

120 грн.

120 грн.

120 грн.

120 грн.

180 грн.

180 грн.

750 грн.

750 грн.

750 грн.

750 грн.

2200 грн.

2200 грн.

430 грн.

430 грн.

3200 грн.

3200 грн.

1350 грн.

1350 грн.

1650 грн.

1650 грн.

480 грн.

480 грн.

3300 грн.

3300 грн.

1850 грн.

1850 грн.

2350 грн.

2350 грн.
Показано 1 по 15 з 60 (Всього сторінок 4)

Жатка. Похила камера СК-5М-1

Інтернет-магазин «УКРАГРОПОСТАЧ» має в своєму розпорядженні величезним асортиментом запасних частин для жатки СК-5. У нас ви можете купити деталі на різні серії зернозбирального комбайна Нива за доступною ціною. У каталозі представлені наявні в продажу моделі з фото і характеристиками.

Особливості жнивної частини і похилої камери СК-5

Жатка СК-5 включає корпус і похилу камеру. Вона розташована фронтально щодо молотильного пристрою. Система відповідає за скошування і подачу зернової або кукурудзяної маси. У жнивну частину входять мотовило, платформа, ріжучий апарат і транспортери. Після неї маса надходить в молотильний апарат.

Похила камера СК-5 з'єднана з корпусом молотильного пристрою. За допомогою двох гідроциліндрів вона піднімається і опускається. Особлива будова конструкції дозволяє регулювати висоту зрізу за допомогою перестановки черевиків.

Через недотримання правил експлуатації с / г техніки, великого пробігу, складні погодні умови система може виходити з ладу. У цьому випадку деталі зношуються, деформуються, забиваються сміттям. Якщо потрібно їх термінова заміна, то придбати запчастини ви можете в нашій компанії. Представлена продукція від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників відрізняється високою якістю і надійністю. Вона довго служить, витримує підвищені навантаження і атмосферний вплив, не деформується.

Купити похилу камеру Нива СК-5 і жнивну частину на сайті можна різної модифікації. Деталі продаються недорого з доставкою по Україні. При виборі виробів враховуйте їх технічні характеристики і серію комбайна. У нас ви можете купити жатку СК-5 Нива і елементи для неї високої якості, які поліпшать продуктивність спецтехніки. Ми доставляємо замовлення в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста, населені пункти.

Жатка Нива СК 5 включає в себе ще безліч важливих елементів:

 • привідні механізми ножів;
 • форсовані приводи мотовила;
 • шківи, карданні вали;
 • запобіжні пристрої;
 • зірки, маточини;
 • знімачі, пружини;
 • провідні диски, шестерні, барабани.  

Жниварка для кукурудзи Нива СК 5 укладена в корпус, який кріпиться до приймальні камері за допомогою сферичного шарнірного кріплення в центрі і підвісок з боків. Підвіски з'єднуються з пружинними частинами механізму врівноваження за допомогою важелів. Завдяки підвісці, висота вузла для зрізання налаштовується від 3,8 до 91,4 см. А пружинний механізм повторює нерівності рельєфу і пом'якшує коливання комбайна.

Упори торців осі лягають на ролики корпусу приймальної камери.

Жатка комбайна СК 5 Нива включає і ріжучий апарат, що складається з:

 • одинарних пальців зі вкладишами;
 • притисків;
 • направляючої головки ножа, з'єднаного з приводним механізмом;
 • ножів;
 • пальцевого бруса.

Похила камера Нива з'єднує жатку і молотарку. Вона утримує механізм для збору врожаю з його приводом і транспортує скошену масу. Вузол підвішений на нижньому пальці і двох болтах.

Всі ці запчастини можна купити у нас!

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин