Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Решета НИВА СК-5 (НВР, Євро)

3800 грн.

3800 грн.

3500 грн.

3500 грн.

2700 грн.

2700 грн.

3450 грн.

3450 грн.

3400 грн.

3400 грн.

2400 грн.

2400 грн.
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Решета НИВА СК-5 (НВР, Євро)

В інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» можна купити в Україні Євро решета НИВА СК-5 за вигідною ціною. На сайті представлена продукція вітчизняних та європейських виробників. Всі моделі відрізняються високими експлуатаційними можливостями.

Особливості конструкцій

Для додаткового очищення зернової маси використовуються спеціальні Євро решета Нива СК-5, які встановлюють у внутрішню частину спецтехніки. Універсальні моделі відрізняються меншою ефективністю, тому багато хто вибирає євро моделі, які найбільш міцні і зносостійкі.

Конструкції складаються з верхньої і нижньої частини. Їх встановлюють для більш ретельної сепарації зерна. У них потрапляє хлібна маса після обмолоткі в молотильного барабані. Через отвори решета проходить зернова маса, а полова і солома видувається повітряними потоками з комбайна.

У нашій компанії продаються сучасні євро моделі, а також гребінки НВР, оснащені плоскою пластиною, яка чітко спрямовує повітряні потоки. При необхідності комбайнер може змінювати їх кут нахилу, регулюючи потік повітря.

У продажу високоміцні металеві конструкції нового зразка. До їх основних особливостей і переваг відносять:

  • стійкість до збільшеним навантаженням завдяки міцним ламелей товщиною 1 мм і посиленою гребінці;
  • рама з дубовими вставками, що перешкоджає тертю гребінки про метал;
  • відсутність люфту, що уповільнює знос виробів;
  • регулювання ламелей з однаковими зазорами, що значно скорочує втрати зібраної зернової маси;
  • наявність гумових ущільнювачів, що перешкоджають зносу осей через вібрації;
  • стійкість до атмосферного впливу, вологи;
  • покриття спеціальним антикорозійним складом;
  • збереження технічних характеристик протягом усього терміну експлуатації.

У каталозі представлені верхні та нижні євро решета на Ниву СК-5, а також подовжувач з фото і описом. Ми доставляємо замовлення в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро.

У нашому інтернет-магазині можна купити євро решета на комбайн Нива. Серед них:

- Верхні посилені 54-2-12-3В з товщиною ламелей в 1 мм. Жалюзі не ламаються і не загинаються від соломи і твердих стебел. Ось гребінки виготовлена з додаванням вставок з дуба
для запобігання перетирання. Ось зроблена за кордоном зі сталі марки 20. Діаметр осі - 4 мм. Навколо обплетена дріт зі сталі марки 70 товщиною 1 мм. Це дозволяє зменшити вібрації
         і навантаження на євро решета на комбайн. Зазори між ламелями однакові по всій площі, що мінімізує втрати врожаю. Комплектуючі виробляються за технологією РОСТСЕЛЬМАШ.
      - Нижні, виготовлені за евротехнологіі. Повністю синхронне спрацьовування жалюзі знижує втрати врожаю і мінімізує забруднення механізму. Зубчаста форма гребінки збільшує ефективність просівного вузла.
- Подовжувачі верхньої сітки. Додаткові установки фіксуються за допомогою навісів на штатні місця. Габарити подовжувача складають 350 x 960 мм.

У нас можна як купити решета НВР Нива (нового зразка), так і придбати більш звичні комплектуючі старого зразка.


x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин