Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Подрібнювач, копичник СК-5М-1 НИВА

110 грн.

110 грн.

70 грн.

70 грн.
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Подрібнювач, копичник СК-5М-1 НИВА

В інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» ви можете купити в Україні подрібнювач і копичник СК-5М-1 Нива за вигідною ціною. У каталозі представлені наявні в продажу деталі з описом і фото. Ми продаємо вироби від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників, надаємо на усі товари гарантію якості.

Особливості подрібнювача і копичник СК-5М-1 Нива

Подрібнювач Нива СК-5 являє собою складну систему в пристрої зернозбирального комбайна, що дозволяє провести додаткову обробку отриманої маси. Вона оснащена гострими ножами, призначеними для різання надходить трави. СК-5 Нива подрібнювач соломи відрізняється високою ефективністю і продуктивністю. Він дозволяє нашаткувати за короткий час великі обсяги свіжоскошеної трави завдяки гострим лез і збільшеною швидкістю обертання.

Пристрій з часом може вийти з ладу воно може стати непридатним під впливом корозії, атмосферного впливу, що скупчився сміття, вологи та інших факторів. До основних ознак несправностей відносять:

  • забивання пристрої соломою;
  • деформація одного або всіх ножів;
  • нехарактерні звуки при роботі агрегату;
  • подрібнювальне пристрій не реагує при включенні і інші.

Поломка устаткування негативно позначиться на всьому робочому процесі спецтехніки, внаслідок чого підприємство зазнає збитків. При виявленні найменших відхилень необхідно провести діагностику машини. У більшості випадків необхідна негайна заміна зношених запчастин.

На сайті ви можете замовити якісні деталі для копичник і подрібнювальної частини комбайна в потрібній кількості з доставкою в Львів, Київ, Харків, Одесу, Дніпро. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами на вигідних умовах.

Подрібнювач Нива СК 5 складається з вала і 33-х противорізу. Ножі виготовляються з швидкорізальної сталі, а кромки проходять ретельну термообробку. Товщина леза становить 5 мм. Втулки ріжучих елементів також проходять термообробку. У комплект входять і болти з шайбами і контргайками.

У нашому каталозі представлено блок ножів ПУН 02.070, виготовлений методом зварювання і штампування. Матеріал - сталь марки 65Г. Це рессорно-пружинний конструкційний склад. Артикул самого леза ПУН-5.01.701. Довжина становить 20 см, ширина 4,2 см. Для фіксації просвердлені отвори діаметром 10,5х10,5 мм. Відстань між отворами 60 мм.

На першому етапі, ще на заводі виробника, подрібнювачі СК 5 Нива проходять балансування. Це дозволяє усунути найменший дисбаланс валу. Після складання проводиться повторна балансування. Це потрібно для усунення дисбалансу, викликаного ножами і цвяхами.

Шків измельчительного механізму підходить до комбайнів ВЕКТОР і НИВА-Ефект в оригінальних комплектаціях. Існують модифікації з запобіжним механізмом або тріскачкою.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин