Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

Приводні ланцюги, сполучні ланки

275 грн.

275 грн.

1300 грн.

1300 грн.

840 грн.

840 грн.

660 грн.

660 грн.

75 грн.

75 грн.

650 грн.

650 грн.
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Приводні ланцюги, сполучні ланки

В інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ» представлений великий каталог приводних ланцюгів і сполучних ланок. У розділі ви знайдете наявні в продажу моделі з докладним описом, фото і ціною. У нас ви можете купити в Україні якісні деталі вітчизняного та імпортного виробництва.

Каталог роликових приводних ланцюгів

Одним з важливих механічних елементів в спецтехніки є природна ланцюг. Вона функціонує за рахунок передачі механічної енергії по валах. Конструкція являє собою ряд ланок, шарнірно з'єднаних між собою, що підвищує її динамічність, гнучкість і стійкість до підвищених навантажень.

У нашій компанії ви можете купити ланцюг приводний, роликовую або зубчасту. До основних переваг нашої продукції відносять:

 • підвищена міцність і стійкість до навантажень, механічного впливу завдяки якісному металу, що використовується при виробництві;

 • антикорозійні властивості;

 • високий показник ККД;

 • робота без ковзання;

 • хороша зносостійкість (вироби переносять атмосферний вплив, перепади температури, ультрафіолет);

 • біо- та хімічна стійкість;

 • необмежений термін експлуатації;

 • простота заміни, ремонтопридатність;

 • вологостійкість;

 • темпи обертання до 35 м / с.

Механічний елемент можна завжди підігнати під потрібний розмір. У нас ви можете замовити ланцюг приводний за ціною від виробника. У каталозі представлені кускові моделі 2,58 м, 5,03 м, 1,76 м і інших розмірів.

Ми співпрацюємо з декількома логістичними компаніями, тому у нас ви можете купити ланцюг приводний на колеса в Харкові і інших містах з швидкою доставкою. Ми відправляємо замовлення в Київ, Одесу, Дніпро, Львів та інші міста, населені пункти. З нами співпрацюють фізичні та юридичні особи, різні підприємства на вигідних умовах.

Приводні ланцюги створені для того, щоб передавати механічну енергію між відомими і провідними валами. Незважаючи на те, що з'явилися відносно нові моделі, вони не втрачають своєї популярності і часто використовуються. В каталозі приводних ланцюгів можна знайти великий асортимент моделей, які підійдуть під ту чи іншу мету. Всі вони створюються з міцних ланок, які пов'язані один з одним для максимальної чіпкості. 

Різновиди приводних ланцюгів 

Сучасний асортимент приводних ланцюгів пропонує великий вибір моделей, які характеризуються певними відмінностями. Розрізняють два різновиди даних ланцюгів:

 • Зубчасті або втулкові. 
 • Зовнішні. 

Зубчасті моделі також в свою чергу діляться на напрямні і основні. Втулкові моделі можуть бути однорядними і дворядними. Обидва різновиди характеризуються наявністю внутрішнього і зовнішнього ланки. Вони відрізняються максимальною міцністю і безпекою при використанні. Незалежно від їх різновиди, вироби користуються великою популярністю на ринку і в повній мірі справляються зі своїми функціями. Перш ніж робити свій вибір, необхідно переглянути весь асортимент в каталозі приводних ланцюгів, запитати поради у консультантів, і визначитися з вибором. Можна не сумніватися, що обрана приводний ланцюг виправдає очікування і прослужить не один рік, повністю справляючись зі своїми основними функціями. 

Сфера застосування

Дані різновиди мають широку сферу застосування, найчастіше призначення їм знаходять при такій діяльності: 

 • Вантажопідйомна техніка, в якій використовуються лебідки, крани. 
 • Автомобільна промисловість, де задіюються мотоцикли, автомобілі, велосипеди і т.д. 
 • Сільгосптехніка - при роботі з боронами, тракторами, комбайнами, які вимагають витримки великого навантаження. 
 • Кольорова і чорна металургія. 
 • Бурові установки - тут задіюються максимально міцні ланцюги, які готові витримувати найвищу навантаження. 

Сфера застосування наведених виробів дійсно широка, така популярність і затребуваність змушує виробників створювати різні моделі, які відрізняються своєю міцністю, розмірами, обсягами і багатьма іншими характеристиками. Серед представленого асортименту можна підібрати бажаний варіант вироби, попередньо проконсультуватися з фахівцем і зупинити на бажаної моделі.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин