Час роботи: щодня з 8:00 до 20:00

диски зчеплення

475 грн.

475 грн.

420 грн.

420 грн.

565 грн.

565 грн.

565 грн.

565 грн.

370 грн.

370 грн.

430 грн.

430 грн.

480 грн.

480 грн.

390 грн.

390 грн.

530 грн.

530 грн.

545 грн.

545 грн.
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

Диски зчеплення

Купити в Україні диск зчеплення МТЗ за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині «УКРАГРОПОСТАЧ». У розділі представлені наявні в продажу моделі з технічними характеристиками і фото.

Особливості дисків зчеплення

Диск зчеплення на с / г техніки відрізняється від легкового і вантажного транспорту - на них встановлюють натискні пружини диафрагменного типу. Завдяки такій технології навіть на повному ходу забезпечується однакове зусилля включення і виключення. Від якості механізму залежить продуктивність і прохідність спецтехніки.

У нашій компанії продаються різні моделі:

 


Диск зчеплення ведений МТЗ, який може бути жорстким або м'яким. Завдяки особливій конструкції він захищає поверхню натискного диска і маховика від механічних пошкоджень. Виріб здатне збільшувати моторесурс без зміни накладок в два рази;
 

  • Диск зчеплення ЮМЗ на кульках, що усуває відхилення площині осі коленвала і маховика. При зміні фрикційних накладок вироби мають необмежений термін служби.
  • У нас ви можете замовити диск зчеплення ЮМЗ від «Тара» - відомого машинобудівного українського підприємства. Продукція від вітчизняного бренду відрізняється високими технічними і експлуатаційними характеристиками. Вона виготовлена з антикорозійних сплавів металу, переносить хімічний і механічний вплив, збільшені навантаження. Вироби витримують вологу, перепади температури, ультрафіолет. На всі моделі ми надаємо гарантію якості.

Замовити диски зчеплення в нашій компанії ви можете з доставкою в Львів, Харків, Одесу, Київ, Дніпро та інші міста, населені пункти. На сайті ви знайдете механізми для всіх видів с / г спецтехніки. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами на вигідних умовах.

 

x
Замовити зворотній дзвінок
Ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин