Особливості влаштування замку лівих дверей ЮМЗ
У вісімдесятих роках минулого століття завод Південмаш почав встановлювати на свої трактори ЮМЗ нову модернізовану кабіну. Порівняно зі старою тісною кабіною вона була просторішою та більш комфортною. Велике скління дозволяло мати хорошу оглядовість, а бічні і заднє вікно, що відкриваються, - непогану вентиляцію в спекотні дні. У новій кабіні встановлено зручне регульоване сидіння та регульована рульова колонка. Змін зазнали також і двері. Вони стали набагато більшими і в них з'явилося ще й нижнє скло. Двері відчиняються за допомогою ручок вбудованих у правий та лівий замок ЮМЗ. Замки дозволяють дверям легко відчинятися, як зовні, так зсередини. З зовнішнього боку є можливість закривати двері на ключ, оскільки правий та лівий замок ЮМЗ із ключем поставляються із заводу. Це дуже корисна опція, що дозволяє трактористу закрити кабіну в кінці зміни і запобігти доступу стороннім. У процесі роботи тракторист для входу і виходу з кабіни зазвичай користуються лівими дверима, а права відкривається дуже рідко. Тому ліві двері зношуються і пошкоджуються більше, ніж права. З цієї ж причини частіше виходить із ладу та замок дверей лівий ЮМЗ. Поломка замку – неприємна проблема, оскільки двері неможливо зачинити. Тому зазвичай усі трактористи намагаються якнайшвидше вирішити цю проблему. Іноді замок вдається полагодити, але далеко не всім це вдається зробити. Тому доводиться шукати новий замок лівих дверей ЮМЗ із ключем.
Причини заміни замку лівих дверей ЮМЗ
Через те, що лівими дверима користуються частіше, замок лівий кабіни ЮМЗ виходить з ладу набагато частіше, ніж правий. Найчастіше зустрічаються такі несправності:
Вироблення деталей внутрішнього механізму замка.
Відламування ручок.
Поломки серцевини під ключ.
Якщо на вашому тракторі зламався замок лівих дверей ЮМЗ, то новий замок можна купити прямо зараз у нашому інтернет-магазині, каталожний номер 45-6709000 А1
В цього товару немає оглядів.